میهن داکیومنت بزرگترین مرجع و مرکز دانلود پایان نامه (متن کامل فرمت ورد) فروش پایان نامه - خرید پایان نامه (کاردانی ، کارشناسی)همه رشته ها
حقوق اقتصاد مدیریت روانشناسی ریاضی تربیت بدنی کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار عمران معماری برق صنایع غذایی علوم اجتماعی هنر علوم سیاسی فیزیک مکانیک حسابداری

تبلیغات کلیکی - افزایش رتبه گوگل

اگهی رایگان

گزارش كارآموزي برنامه نويسي با نرم افزار MXKIOSK


کد محصول : 1000943 نوع فایل : word تعداد صفحات : 81 صفحه قیمت محصول : 7000 تومان تعداد بازدید 941

فهرست مطالب و صفحات نخست


برنامه نويسي با نرم افزار MXKIOSK

فهرست مطالب
عنوان     صفحه
مقدمه     1
فصل اول
در باره شرکت    4
بخش پشتیبانی    5
بخش مدیر فنی    5
قسمت سخت افزار    6
عملکرد شرکت    7
نیازمندی های مشتریان    9
انواع محصولات موجود در شرکت    12
انواع کیوسک ها    13
تجهیزات جانبی    14
کیوسک مدلs131    15
کیوسک مدلm100    16
کیوسک مدلm200    17   
کیوسک مدلw100    18
کیوسک مدلw110    19
کیوسک مدلw120    20   
کیوسک مدلw130    21
سیستم تلفن گویا    22
انوای سیستم های صف    23
سیستم صف سخت افزاری    23   
سیستم صف نرم افزاری    24
سیستم صف ترکیبی    24
امکانات سیستم صف  سخت افزاری    25
امکانات سیستم صف  سخت نرم افزاری    27
تقویم های دیجیتال     30
تقویم دیجیتال مدل ITD    30
تقویم دیجیتال مدل ITD2    31
طراحی و پیاده سازی   صفحات کیوسک       32
سیستم ارسال در یافت پیام    35
کارت خوان آی تی مکث    37
فصل دوم
اشنای با محیط نرم افزاری شرکت    39
اشنای با محیط نرم افزاری mxkiosk    39
Toolbar    40
صفحات    40
خصوصیات    40
مولفه ها    41
بر چسب    41
جعبه متن چند خطی    42
کلید کنترلی    43
ناحیه حساس    44
صندوق پستی    45
شی مرورگر وب    46
هشدار     47
صفحه اعداد     47
اشنایی با نرم افزار فتوشاپ    47
شروع کار با نرم افزار     47
Marquee    48
ابزار انتخاب محدوده     50
Layer    51
ابزار انتقال     52
navigator    54
hand tool    55
تغییر شکل    58
Brush    59
تغییر اندازه تصویر    61
ابزار متن    62
ماسک    64
فصل سوم
مروری بر پروژه    67
ساخت صفحه کلید    69
کلید راهنمایی طبقات    70
کلید نظرسنجی    71
کلید صندوق پستی    72
نحوه قرار دادن کلید    73
Touch    74
Speaker    74
طریقه     htmlسازی صفحات    74
قراردادن قفل نرم افزاری    75
مراحل نصب پروژه نرم افزاری بر روی کیوسک    76
 
فهرست جداول
جدول نیازمندی ها    10
انواع کیوسک    13
جدول تجهیزات جانبی    14
کیوسک مدل s131    15
کیوسک مدل m100    16
کیوسک مدل m200    17
کیوسک مدل w100    18
کیوسک مدل w110    19
کیوسک مدل w120    20
کیوسک مدل w130    21
سیستم تلفن گویا    22
جدول سیستم صف سخت افزاری    26
جدول سیستم صف نرم  افزاری    28
جدول تقویم دیجیتال itd    30   
جدول تقویم دیجیتال2 itd    31
جدول نرم افزاری طراحی صفحات    33
جدول سیستم ارسال دریافت پیام    36   
جدول کارت خوان itmax    37
     
مقدمه
در دنیای امروز مشکل تولیدات و خدمات مشکل عمده ای است که هیچ جامعه ای را برکنار از ان نمی بیند . جوامع مختلف هر کدام با مشکل نمایش خدمات و تولیدات برای بقای خود در گیرند و تلاش انها بر ان است که با توجه شرایط و امکانات موجود، خدمات و تولیدات را در حد مطلوب فراهم اوردند .
خدمات بانکی ، خدمات رفاهی و درمانی ، ..... قسمتی از سیاهه بی انتها خدمات و تولیدات در جوامع امروزی است. بدین ترتیب به سادگی می توان دریافت که اطلاع رسانی برای نمایش هر چه بهتر خدمات و تولیدات از ضرورت های هر جامعه ای بشمار می اید. اطلاع رسانی و سازماندهی بخش ها که هدف ان هماهنگ کردن بخش های مختلف برای نمایش خدمات بهتر به بهترین شکل ممکن از اهداف مورد نظر خواهد بود.
کوشش در این است که از منابع موجود نهایت استفاده به عمل اید و از اتلاف وقت و امکانات تا حد ممکن پرهیز شود .
اطلاع رسانی و سازماندهی افراد عنوان کلی است که در یک مؤسسه یا در یک سازمان برای تمام افراد ارائه می شود. تا هر چه بهتر بتوان از خدمات  ارائه شده به نحو احسن استفاده نمود.
گر چه ابزار اطلاع رسانی و کیوسکهای اطلاع رسانی یک پدیده جدید در دنیای کامپیوتر است اما می توان با نگاهی به تاریخ زندگی ملل و اقوام مختلف دریافت که اطلاع رسانی به افراد از دوران کهن در بین اقوام مختلف وجود داشته است.
وجود نظم و ترتیب و جلوگیری از ازدحام و استفاده بهینه از وقت همگی نشان دهنده وجود اگاهی و شناخت افراد در هر سازمان و ارگان دولتی به خصوص می باشد .
به منظور شناخت بهتر عملیات هر سازمان و اگاهی از چگونگی ارتباط عوامل و اجزایی که در شکل دادن به عملیات مؤثرند نگرش سیستمی   شیوه ای مؤثر و کار امدی است. به مدد نگرش سیستمی برنامه نویسی قادر می شود تا اجزاء مؤثر در عملیات را بشناسد.
برای روشن شدن موضوع لازم است ابتدا تعریف ساده ای از سیستم و محیط سازمان وارگانی به گونه  متفاوت تعریف شده است اما در تعریف ساده ای از سیستم می توان ان رامجموعه از اجزاء و عوامل مربوط به هم که دارای هدفی کلی می باشند تعریف کرد.
 هر سازمانی دارای مرز بندی مشخصی است که ان را از سایر سیستم سازمان ها قابل تمایز می دهد و در همان حال هر سازمانی قسمتی از یک سازمان بزرگتر به شمار می اید که  با ان در ارتباط است. مجموعه اجزاءدر هر سازمان و ارگان با هم
در ارتباط و تعامل بوده و ترکیب اجزاء در قالب سازمانی در می اید.

فصل اول
 
ابتدایک سری دیتا به عنوان وردی دریافت میشود سپس بعد از انجام پردازش خروجی لازمه دریافت میشود.شرکت اتی مکث یکی از شرکت های وابسته به اتی مکث گوروپ است . در این شرکت عملیات ساخت کیوسک های اطلاع رسانی و تقویمهای دیجیتالی به انجام می رسد. . مرحله تولید و ساخت به انجام می شود  و برای استفاده مردم در محیط هایی مانند بانک،بیمارستان ها ، سازمان ها ،ارگان ها و ....... نصب می شود.
 از جمله سازمان هایی که از خدمات این شرکت استفاده نموده اند شرکت راه اهن رجا،سازمان انتقال خون ،بانک پاسارگارد ..... می باشند. البته کارهای دیگری نمایش داده شده و یا در دست تولید می باشد.
این شرکت از بخش هایی مانند تدارکات و مدیر پشتیبانی مدیر خرید و حسابداری و سخت افزار و بخش نرم افزار تشکیل شده است،و باید افراد شناخته شده دست اندر کار در شرکت باشند تا توسط ان ها بتوان از بازار خوبی برای فروش سیستم ها و محصولات تولید شده در شرکت استفاده نمود.
در ابتدا باید مدیر پشتیبانی با مراجعه به سازمان ها و ارگان ها به معرض خدمات شرکت بپردازد. تا در این راستا حس کمبود چنین وسیله ای و مزایا استفاده از ان برای افراد مشخص شود اما با توجه به گسترش و استفاده گسترده  در ادارات و سازمان ها برای تمامی افراد شناخت وجود این دستگاه ها به طور کلی محرض خواهد بود.
بعد از این مرحله شرکت با دریافت سفارش کار از یک ارگان می توان مراحل اولیه یک تولید و ساخت را شروع کند.
در ضمن در ابتدا باید قیمت تمام شده برای نصب کیوسک بطور کلی مشخص با شد که در نهایت بعد از تولید کیوسک و نصب ان و قیمت تمام شده باعث بوجود امدن سؤتفاهم بین دو طرف معامله نشود.
بعد از انجام کلیه مراحل ذکر شده در بالا شرکت در اولین مرحله در خواست ارائه یک سوی داده را از سازمان مربوط برای شرکت می نماید.
البته باید داده های فرستاده شده کامل و جامع باشد و شامل تمامی بخش ها ،واحد ها و کلیه مطالبی باشد که کیوسک تولید شده در نهایت نمایش خدمات بهینه به تمامی بخش ها را داشته باشد. در صورت عدم فرستادن داده  مناسب این عمل مسلمادر نهایت یک کار تولیدی مناسب بدست خریدار نخواهد بود.
تا به این قسمت فعالیت بخش پشتیبانی و بخش مدیر خرید کاملا مشخص شد.
بخش پشتیبانی
در این بخش باید افراد با مراجغه به سازمان ها و ارگان سعی در گرفتن سفارش  بکند البته این افراد با در دست داشتن نمونه کارهای انجام شده در شرکت از سازمان مربوط سفارش کار می گیرند.

بخش مدیر خرید
در این بخش باید هزینه مربوط به ساخت و کلیه مخارج مربوط به تولید براورد شود و در نهایت مبلغ تمام شده  برای شرکت و سود ان محاسبه شده و در نهایت هزینه نهایی اعلام شود. و در رابطه با خرید دستگاه با طرف قرار داد صحبت های لازمه از نظر کمیت و کیفیت کار مورد بررسی قرار بگیرد و در نهایت  هزینه نهایی اعلام شده و قرار داد بین شرکت و سازمان مربوطه بسته شود.
همچنین در این قسمت باید مدت زمان انجام پروژه نرم افزاری براورد شود و تعداد افرادی که در این پروژه همکاری می نمایند و از نظر تجهیزات و کارخانه های سازنده قطعات اولیه کیوسک ها مورد بررسی قرار بگیرد. و در نهایت هزینه ی تمام شده برای ساخت و تولید هر کیوسک اعلام می شود.
قسمت سخت افزار
در این قسمت مجموعه کا های سخت افزاری مربوط به هر کیوسک انجام می شود. و تمامی قطعات سخت افزاری در کنار هم قرار می گیرند و در این قسمت مونتاژ قطعات انجام می شود.
ابتدا بدنه هر کیوسک که سفارش ساخت ان به کارخانه ای محول شده است از کارخانه تحویل گرفته می شود. بدنه به شرکت منتقل می شود تا مراحل نصب قطعات سخت افزاری که درون کیوسک است انجام شود.
در مورد دستگاه های تقویم دیجیتالی نیز وضعیت به همین شکل است .  ابتدا سفارش ساخت به کارخانه ای سپرده می شود ،سپس بدنه دستگاه به شرکت منتقل می شود ،تا مراحل نصب قطعات سخت افزاری و نصب محیط نرم افزاری بر روی سیستم انجام می شود.
عملیات مونتاژ قسمت سحت افزاری به این صورت است.
قطعات لازم
صفحه نمایش اصلی
صفحه کلید
چاپگر
سی دی رام
مادر برد
Usp/rom/cup/ram
عملات نصب مونتاژ قطعات سخت افزاری مرحله به مرحله  بر روی کیوسک انجام می شود.

این شرکت در راستای خدمات نوین همیشه پیش گام بوده و تا کنون در بانک تجارت در خصوص کارشناسی محل استقرار نصب 24 ساعته، طراحی، تهیه و نصب تجهیزات در تهران و شهرستانها اقدام نموده است و مدیریت کامل بر نظارت آنها نیز داشته، اکنون آمادگی خود را برای کلیه بانکها و مؤسسات مالی در تمام
نقاط کشور اعلام میدارد.
عملکرد شرکت
شرکت آی تی مکث فردا با ساختار انکوباتور از سال 1382 فعالیتهای خود را در زمینه IT آغاز نموده است، این مجموعه با تکیه بر تجارب مدیران خود موفق به پیاده سازی ایده کامپیوتر تلفنی در دهه 70 گردیده اند. عمده این موفقیت ها مبتنی بر تجربه، ارائه ایده، تشکیل مجموعه کارآمد و پیاده سازی سیستمهای نوین و هماهنگ با فرهنگ و نیاز جامعه می باشد، این گروه توانسته است در دهه گذشته نقش بسیار مهمی در راستای استقلال ملی، کارآفرینی و ... ایفا نماید.
کارنامه موفق این گروه تبلور شعار فعلی این شرکت یعنی (IT Solution For Future) ارائه راه حل های IT برای آینده هر سازمان می باشد.
در همین راستا شرکت آی تی مکث با تولید تجهیزات سخت افزاری و پکیجهای نرم افزاری بیشمار خود نسبت به ارائه پیشنهادات IT سازمان ها در راستای طرح تکریم ارباب رجوع گامی نو را در کشور بر می دارد.
وب کیوسک ساخت شرکت ITMax هم اکنون در کلیه شعب 24 ساعته بانک تجارت و مسکن آماده ارائه خدمات ذیل به مشتریان بانک گردیده است.
-    اطلاع رسانی عام.
-    اطلاع رسانی خاص.
-     چاپ صورت حساب و گردشهای مالی.
-    پرداخت قبوض بصورت الکترونیکی.
-    انتقال وجه.
-    چندین کاربرد دیگر...
شرکت آی تی مکث فردا با ساختار انکوباتور از سال 1382 فعالیتهای خود را در زمینه IT آغاز نموده است، این مجموعه با تکیه بر تجارب مدیران خود موفق به پیاده سازی ایده کامپیوتر تلفنی در دهه 70 گردیده اند. عمده این موفقیت ها مبتنی بر تجربه، ارائه ایده، تشکیل مجموعه کارآمد و پیاده سازی سیستمهای نوین و هماهنگ با فرهنگ و نیاز جامعه می باشد، این گروه توانسته است در دهه گذشته نقش بسیار مهمی در راستای استقلال ملی، کارآفرینی و... ایفا نماید. کارنامه موفق این گروه تبلور شعار فعلی این شرکت یعنی (IT Solution For Future) ارائه راه حل های IT برای آینده هر سازمان میباشد. در همین راستا شرکت آی تی مکث مبتکر طرح EPRM در کشور عزیزمان ایران با تولید تجهیزات سخت افزاری و پکیجهای نرم افزاری بیشمار خود نسبت به ارائه پیشنهادات IT سازمان ها در راستای طرح تکریم ارباب رجوع گامی نو در کشور بر داشته است.
از جمله محصولات و خدمات شرکت میتوان به انواع کیوسکها در خانواده های مختلف وب کیوسک، کیوسک بانکی، کیوسک اطلاع رسانی، کیوسک اداری، کیوسک نوبت دهی و ... و پورتال جامع ITMax و همچنین سیستمهای پاسخگوی مکانیزه تلفنی هوشمند ICS و مراکز پاسخگویی (Call Center)، سیستمهای اطلاع رسانی متن روان (Text)، سیستمهای نوبت پرداز نسل جدید (QMax)، بسته های ارتباط پیام کوتاه (SMS) و غیره را نام برد.
از این خدمات مشتریان بسیاری سود جسته اند که در اینجا میتوان به برخی از آنها اشاره نمود. بانکهای دولتی و خصوصی، وزارتخانه ها، مراکز پزشکی، مراکز صنعتی و کارخانجات، مجموعه های تبلیغاتی و ارائه دهندگان سرویسهای الکترونیکی شعب 24 ساعته اشاره نمود.
نیازمندی های مشتریان


انواع نیازهای مشتریان سازمان شما    راه حلهای ITMax
مشتری نیازمند دریافت اطلاعات از راه دور میباشد.    سیستمهای کامپیوتر تلفنی (ICS)
Call Center
مشتری نیازمند دریافت اطلاعات از راه دور است و دسترسی به اینترنت دارد.    پورتال سازمانی (Portal)
مشتری در محل شما جهت گرفتن خدمات و اطلاعات حضور میابد.    کیوسک اطلاع رسانی (Info Kiosk)
مشتری در محل شما جهت گرفتن خدمات و اطلاعات حضور میبابد و مدت زمانی باید صبر کند.    اطلاع رسانی متن روان (ITD2,ITD1)
مشتری در محل شما جهت گرفتن خدمات و اطلاعات حضور میبابد و این باعث ازدحام بی نظمی میگردد.    سیستمهای نوبت دهی هوشمند
(QMax)
سازمان درصدد ارائه خدمات به همکاران خود است.    کیوسک اداری (Office Kiosk)
سازمان نیازمند بر قراری ارتباط با اعضای خود میباشد.    سیستمهای پیام کوتاه (IT-SMS)
مشتریان و همکاران نیاز به دانستن زمان و تاریخ شمسی یا میلادی را دارند.    سیستمهای تقویم دیجیتالی و متن روان
سازمان نیازمند دریافت بازخورد و یا پیشنهادات و انتقادات خدمات خود می باشد.   
                                                 1جدول نیازمندی

سال 1371 تا سال 1381 تنها ابزار استفاده عموم از خدمات سازمانها سیستم کامپیوتر تلفنی بوده است و از سال 1381 به بعد با تاسیس شرکت ITMax و ارائه راه کارهای عملیاتی EPRM روند رشد استفاده از محصولات و همچنین ارائه تنوع خدمات بیش از پیش به چشم میخورد. در این راستا شرکتهای دیگر به تبعیت از این ابتکار، دنباله روی سیاستهای اجرایی این انکوباتور را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده اند.
ITMax با جذب متخصصین و متعهدین دارای تجربه عملی در سازمانها توانسته است از این تجارب بهره جسته و هر روز با محصولات جدید از سری محصولات EPRM در خدمت کلیه سازمانهای دولتی و خصوصی و مردم عزیز باشد.
بزودی شاهد ارائه شاهکار جدید این مجموعه خواهید بود.
QMax محصول جدیدی از سری محصولات ITMax سیستم نوبت دهی هوشمند که بصورتهای کاملا سخت افزاری و کاملا نرم افزاری و ترکیبی با امکان گزارش گیری و کنترل تحت وب، توانسته است در مدت زمان کوتاهی که از طراحی و ارائه آن میگذرد سیستمهای نسل قبل را کنار زده و توجه مسئولین دور اندیش را بخود جلب نماید.
این محصول در صرفه جویی ارزی و ریالی بسیار کارآمد ارزیابی گردیده است.
 
انواع محصولات  موجود در شرکت :
انواع کیوسکهای اطلاع رسانی، بانکی، مخابراتی و ...
انواع سیستمهای صف
انواع دستگاه های تقویم دیجیتالی
برنامه طراحی صفحات مخصوص کیوسکهای داخلی و خارجی
سیستم ارسال و دریافت پیام کوتاه
کارت خوان آی تی مکث
سیستم تلفن گویا
انواع کیوسکها
 
2جدول انواع کیوسک ها
مناسب برای ورودی سازمانها، بانکها و...
شیک، مقاوم    عرض 71 سانت
ارتفاع 137 سانت
عمق 44 سانت    38 کیلو گرم    ITMX - S131     

مناسب برای مراکز پر تردد    عرض 50 سانت
ارتفاع 145 سانت
عمق 40 سانت    55 کیلو گرم    ITMX - M100     

مناسب برای مراکز پر تردد و دارای تلفن
    عرض 50 سانت
ارتفاع 145 سانت
عمق 40 سانت    55 کیلو گرم    ITMX - M110     

طرح ارگونومیکی، شکیل
مناسب برای ادارات
    عرض 51 سانت
ارتفاع 139 سانت
عمق 66 سانت    36 کیلو گرم    ITMX - M200     

جنس MDF بسیار مقاوم، شیک، دارای رنگ بندی متنوع
    عرض 57 سانت
ارتفاع 180 سانت
عمق 63 سانت    55 کیلو گرم    ITMX - L121     

کیوسک دیواری، شیک
مناسب برای مراکز دارای فضای کم
    عرض 43 سانت
ارتفاع 67 سانت
عمق 35    25 کیلو گرم    ITMX - W100     

کیوسک دیواری، شیک
مناسب برای مراکز دارای فضای کم
    عرض 30 سانت
ارتفاع 78 سانت
عمق 28 سانت    25 کیلو گرم    ITMX - W110     

کیوسک دیواری، شیک
مناسب برای مراکز دارای فضای کم
    عرض 41 سانت
ارتفاع 78 سانت
عمق 28 سانت    25 کیلو گرم    ITMX - W120     

کیوسک دیواری، شیک
مناسب برای مراکز دارای فضای کم
    عرض 41 سانت
ارتفاع 78 سانت
عمق 28 سانت    25 کیلو گرم    ITMX - W130     


تجهیزات جانبی
چاپگر حرارتی، عرض 80 میلیمتر و 150 میلیمتر با کیفیت چاپ 203 DPI    چاپگر     

دوربین Webcam موجود در بازار.    دوربین     

کارت خوان موتورایز با قابلیت خواندن کارتهای مغناطیسی    کارت خوان     

سنسور اثر انگشت    Finger Print     

تلفن ساده با قابلیت شماره گیری توسط خطوط تلفن عادی مخابرات    تلفن     

Ups مخصوص کیوسک در اندازه های متناسب با نوع کیوسک    UPS     

صفحه کلید معمولی و فلزی    صفحه کلید     

مودم معمولی یا حرفه ای مخصوص ارتباط از طریق خطوط معمولی مخابراتی یا خطوط پر سرعت مخابراتی    مودم     

تجهیزات تلفنی مجهز به کارت خوان مخابراتی (تلفنهای کارتی عمومی)    تلفن با کارت خوان مخابرات     

پخش کننده صدا متناسب با اندازه کیوسک مجهز به سیستم آمپلی فایر    Speaker     


                                              3جدول تجهیزات جانبی


کیوسک مدل S131

اندازه: عرض 71 سانت، ارتفاع 137 سانت، عمق 44 سانت
وزن: 38 کیلو گرم
مشخصات کلی: مناسب برای ورودی سازمانها، بانکها و... شیک، مقاوم
اختیاری    نصب شده    گزینه
      
مانیتور 15 اینچ
      
صفحه حساس به لمس (Touch Screen)
      
مدل دستگاه P4
      
صفحه کلید
 
     چاپگر
 
     دوربین (Webcam)
 
     Speaker
 
     کارت خوان
 
     تلفن با کارت خوان مخابرات
 
     Finger Print
 
     تلفن
 
     UPS
 
     مودم


کیوسک مدل M100

مشخصات کلی
اندازه: عرض 50 سانت، ارتفاع 145 سانت، عمق 40 سانت                                          وزن: 55 کیلو گرم
مشخصات کلی: مناسب برای مراکز پر تردد
اختیاری    نصب شده    گزینه
      
مانیتور 15 اینچ
      
صفحه حساس به لمس (Touch Screen)
      
مدل دستگاه P4
      
صفحه کلید
 
     چاپگر
 
     دوربین (Webcam)
 
     Speaker
 
     کارت خوان
 
     تلفن با کارت خوان مخابرات
 
     Finger Print
 
     تلفن
 
     UPS
 
     مودم

 
کیوسک مدل M200

مشخصات کلی
اندازه: عرض 51 سانت، ارتفاع 139 سانت، عمق 66 سانت                                وزن: 36 کیلو گرم
مشخصات کلی: طرح ارگونومیکی، شکیل، مناسب برای ادارات
اختیاری    نصب شده    گزینه
      
مانیتور 17 اینچ
      
صفحه حساس به لمس (Touch Screen)
      
مدل دستگاه P4
 
     صفحه کلید
 
     چاپگر
 
     دوربین (Webcam)
 
     Speaker
 
     کارت خوان
 
     تلفن با کارت خوان مخابرات
 
     Finger Print
 
     تلفن
 
     UPS
 
کیوسک مدل W100

مشخصات کلی
اندازه: عرض 43 سانت، ارتفاع 67 سانت، عمق 35 سانت                                وزن: 25 کیلو گرم
مشخصات کلی: کیوسک دیواری، شیک، مناسب برای مراکز دارای فضای کم
اختیاری    نصب شده    گزینه
      
مانیتور 15 اینچ
      
صفحه حساس به لمس (Touch Screen)
      
مدل دستگاه P4
 
     صفحه کلید
 
     چاپگر
 
     دوربین (Webcam)
 
     Speaker
 
     کارت خوان
 
     تلفن با کارت خوان مخابرات
 
     Finger Print
 
     تلفن
 
     UPS
 
     مودمکیوسک مدل W110
مشخصات کلی
اندازه: عرض 30 سانت، ارتفاع 78 سانت، عمق 28 سانت                                    وزن: 25 کیلو گرم
مشخصات کلی: کیوسک دیواری، شیک، مناسب برای مراکز دارای فضای کم
اختیاری    نصب شده    گزینه
      
مانیتور 15 اینچ
      
صفحه حساس به لمس (Touch Screen)
      
مدل دستگاه P4
 
     صفحه کلید
 
     چاپگر
 
     دوربین (Webcam)
 
     Speaker
 
     کارت خوان
 
     تلفن با کارت خوان مخابرات
 
     Finger Print
 
     تلفن
 
     UPS
 
     مودم


کیوسک مدل W120

مشخصات کلی
اندازه: عرض 41 سانت، ارتفاع 78 سانت، عمق 28 سانت                                   وزن: 25 کیلو گرم
مشخصات کلی: کیوسک دیواری، شیک، مناسب برای مراکز دارای فضای کم
اختیاری    نصب شده    گزینه
      
مانیتور 15 اینچ
      
صفحه حساس به لمس (Touch Screen)
      
مدل دستگاه P4
 
     صفحه کلید
 
     چاپگر
 
     دوربین (Webcam)
 
     Speaker
 
     کارت خوان
 
     تلفن با کارت خوان مخابرات
 
     Finger Print
 
     تلفن
 
     UPS
 
     مودم

کیوسک مدل W130
مشخصات کلی
اندازه: عرض 41 سانت، ارتفاع 78 سانت، عمق 28 سانت                                     وزن: 25 کیلو گرم
مشخصات کلی: کیوسک دیواری، شیک، مناسب برای مراکز دارای فضای کم
اختیاری    نصب شده    گزینه
      
مانیتور 15 اینچ
      
صفحه حساس به لمس (Touch Screen)
      
مدل دستگاه P4
 
     صفحه کلید
 
     چاپگر
 
     دوربین (Webcam)
 
     Speaker
 
     کارت خوان
 
     تلفن با کارت خوان مخابرات
 
     Finger Print
 
     تلفن
 
     UPS
 
     مودم
 
سیستم تلفن گویا
خصوصیات
2/4/8 independent voice & fax processing ports in single package
USB 1.1 Interface to PC
Hot Plug & Play
Data rate: 64Kb/s
Downloadable software (apringware)
Prefect DTMF detection during voice playback
Windows NT/2000/XP/2003 driver
8 KHZ sampling rate
Tone & Pulse dialing
Software play & record volume control (16 db)
Ring detection (1,2,3 Burst)
Analog interface
A Law or u-Law PCM coding
Caller ID detection
Send & Receive fax (According to ITU V21, V27ter, V29, T30, T4)
Frequency response: 300Hz to 3400Hz
Connectable multiple package on one PC
No need to local ground (Earth) connection
Monitoring channel status (3 color LED)
Low Consumption (Max 300mA@5V)
           
انواع سیستمهای صف
شرکت آی تی مکث در یک اقدام بی سابقه موفق به طراحی و پیاده سازی دو نوع سیستم صف سخت افزاری و نرم افزای شد. شما در این قسمت میتوانید به مشخصات این دو سیستم آشنا شوید.

سیستم صف سخت افزاری
این سیستم صف مخصوص ارگانها و مراکزی طراحی شده که قادر به استفاده از سیستم نرم افزاری نبوده و یا مایل به استفاده از سیستم سخت افزاری هستند.
این سیستم از چندین بخش تشکیل شده است که عبارتند از:
1-    موتور کنترل کننده
2-    استند شماره دهنده
3-    دستگاه فراخوان
4-    هاب ارتباط دهنده
5-    نمایشگرهای محلی
6-    نمایشگر مرکزی
7-    بلندگوهای گوینده شماره
8-    کنترل مرکزی تحت وب
 
سیستم صف نرم افزاری
این سیستم صف مخصوص ارگانها و مراکزی طراحی شده که دارای شبکه محلی بوده و باجه های آنها دارای یکی از سیستم عاملهای ویندوز میباشند. این سیستم صف در بستر شبکه سازمان قرار گرفته و کنترل میشود. برای راه اندازی این سیستم نیاز به سیم کشی دوباره نبوده و در مدت زمان بسیار کمی قابل نصب و راه اندازی میباشد. قابل به ذکر است برنامه فراخوان بر روی سیستم باجه ها نیاز به سخت افزار خاصی نداشته و هیچ خللی در کارکرد سیستم ایجاد نمیکند. بعبارتی دیگر نصب کن و احساسش نکن.
این سیستم از چندین بخش تشکیل شده است که عبارتند از:
1- موتور کنترل کننده
2- کیوسک شماره دهنده
3- نرم افزار فراخوان
4- نمایشگر مرکزی (LCD 32" And More)
5- بلندگوهای گوینده شماره

سیستم صف ترکیبی
در بعضی از سازمانها نیاز بر این است که تعدادی از دستگاه ها بصورت سخت افزاری و بعضی از دستگاه ها بصورت نرم افزاری کنترل شوند. این سیستم این امکان را به سازمان می دهد که بتواند هر دستگاه را بنا به دلخواه سخت افزاری و یا نرم افزاری انتخاب نماید. برای مثال سازمان شما میخواهد که برای تهیه شماره از استند سخت افزاری استفاده کند و بالای هر باجه از نمایشگر محلی سود جوید و یا نمایشگر مرکزی بصورت سخت افزاری یا نرم افزاری باشد. در بعضی مواقع باجه هایی هستند که مجهز به دستگاه کامپیوتر نبوده و میخواهند از فراخوان سخت افزاری استفاده نمایند.

توضیح سیستم صف سخت افزاری
شما در این قسمت میتوانید با امکانات سیستم صف آشنا شده و برتری های آن را نسبت به سیستمهای دیگر بسنجید.
این سیستم صف مخصوص ارگانها و مراکزی طراحی شده که قادر به استفاده از سیستم نرم افزاری نبوده و یا مایل به استفاده از سیستم سخت افزاری هستند.

این سیستم از چندین بخش تشکیل شده است که عبارتند از:
1-    موتور کنترل کننده
2-    استند شماره دهنده
3-    دستگاه فراخوان
4-    هاب ارتباط دهنده
5-    نمایشگرهای محلی
6-    نمایشگر مرکزی
7-    بلندگوهای گوینده شماره
8-     کنترل مرکزی تحت وب
 


منابع :


 
طراحی سایت : سایت سازان