میهن داکیومنت بزرگترین مرجع و مرکز دانلود پایان نامه (متن کامل فرمت ورد) فروش پایان نامه - خرید پایان نامه (کاردانی ، کارشناسی)همه رشته ها
حقوق اقتصاد مدیریت روانشناسی ریاضی تربیت بدنی کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار عمران معماری برق صنایع غذایی علوم اجتماعی هنر علوم سیاسی فیزیک مکانیک حسابداری

تبلیغات کلیکی - افزایش رتبه گوگل

اگهی رایگان

دانلود آموزش front page xp


کد محصول : 10002156 نوع فایل : word تعداد صفحات : 24 صفحه قیمت محصول : رایگان تعداد بازدید 954

دانلودرایگان فایل رمز فایل : m3d2156

فهرست مطالب و صفحات نخست


جهت شروع كار، كاربر بايد قبلاً با اينترنت كار كرده و با ساختار كاركردى آن بطور كامل آشنا باشد، همچنين نمونه صفحاتى را كه دوست دارد بسازد، در ذهن داشته باشد. (فرا گيرانى كه در اين زمينه مشكل دارند مىتوانند به جزه آموزشى اينترنت ما نيز مراجعه نمايند.)

2)      بهتر است قبل از كار كردن با برنامه Front Page، با برنامه تايپى Word  آشنا شده و كار نموده باشيد. چرا كه اكثر مطالب آنجا مورد نياز بوده و تكرارى است. (فرا گيرانى كه در اين زمينه آشنايی ندارند، مىتوانند به جزه آموزشى Word ما نيز مراجعه نمايند.)

3)      هدف ما ساختن صفحات عملى و كاربردى در اينترنت است آنهم بطور ساده و روان، لذا كسانى كه مىخواهند از برنامه ها و افه هاى ويژه و خاص سود جويند، بعد از يادگيرى اين بخش مىتوانند به منابع آموزشى ديگر مراجعه نمايند، ولى چند مطلب مهم را در ساختن صفحه مدنظر داشته باشيد:

·     محتوا و موضوع صفحه شما برای بازديدکننده مهم است، نه افه ها و جكگولك بازيها!!!! او دوست ندارد وقت خود را براى آنها هدر دهد و فورا" از سايت شما خارج خواهد شد.

·     روانشناسان اينترنتى در تحقيقات خود يافته اند كه بازديدكنندگان دوست ندارند بيشتر از 25 ثانيه وقت خود را درصفحه اى بگذرانند، لذا سعى نماييد صفحاتتان با سرعت بالا بيايد و حداقل حجم را داشته باشد. (بخصوص در صفحات ابتدايى جهت جذب مشترى از عكسهاى سنگين، افه هاى بيخود سنگين و يا برنامه هاى مشكل زا خوددارى نموده و با دادن اطلاعات مفيد و موضوعهاى جالب او را ميخكوب نماييد.

·     هر چه سريعتر مشترى خود را به موضوع مهم و جالب راهنمايى نماييد و از كشاندن او به صفحات گوناگون بىتحرك خوددارى نموده و از دور هاى قمرى جهت رسيدن به مقصد جدا" خوددارى كنيد.

·     از دادن اطلاعات نادرست و غير اخلاقى خوددارىكرده و در صورت لزوم با دادن آدرس سايتهاى معتبر و خوب در زمينه موضوع مورد تحقيق خود او را در اين زمينه يارى دهيد و جلب اعتماد نماييد.

·     چون عكس يك قسمت اعظم و مهم كار شما را در اينترنت تشكيل مىدهد، لذا بهتر است شما حداقل كمى با برنامه Photo Shop آشنا باشيد. (ما بطور مختصر اشاره به آن در بخش تصوير گذارى خواهيم کرد.)

شروع کار


شايد شما كتابها يا سي دي هاى آموزشي را در زمينه فراگيرى Front Page مطالعه كرده و يا ديده باشيد. متوجه خواهيد شد كه هر كدام از آنها به نحو خاصى به اين مسئله پرداخته و آن را آغاز نموده اند. من نمىخواهم بگويم كه راهى كه بنده شروع به كار مىكنم استاندارد كامل بوده و بهتر است، ولى با توجه به تجربه كلاسهاى متعدد آموزشى در اين زمينه و موفقيت و رضايت فراگيران، آن را به روشهاى ديگر ترجيح مىدهم.

قبل از هر چيزى، نظم در كار حرف اول را جهت موفقيت مىزند لذا قبل از شروع به كار شما بايد بدانيد كه چه كاری مىخواهيد انجام دهيد و به چه چيزهايى نياز داريد.

هنگامى كه يك صفحه وب ساخته مىشود معمولا" دارى يك صفحه اصلى (Home Page) به نام ايندكس اچ تي ام ال (index.html) بوده و ساير ملزومات آن يعنى صفحات ديگر و عكسها يا وسايل مورد لزوم در پوشه هاى مربوطه بطور منظم نگهدارى می شوند. لذا براى شروع كار بهتر است شما در بخشى از كامپيوتر خود يك پوشه به نام مثلا" (My Web) ايجاد نموده و درون آن دو پوشه ديگر به نامهاي (docs) و (images) بسازيد.

صفحه اول يا اصلى شما درون(My Web) قرار گرفته و بقيه صفحات درون پوشه (docs) و تمامى عكسها درون پوشه (images) ذخيره خواهند شد. اين عمل فقط جهت منظم بودن كار توصيه مىشود و ضمنا" مىتوانيد مدارك و فايلهاى يك بخش حجيم و زياد يك اتصال خود را به يك پوشه جداگانه هدايت نموده و ذخيره كنيد، مثلا" مسئوليت آنرا به عهده يك فرد يا گروه خاصى قرار داده و فقط شما  آنها را به صفحه اصلى يا index.html  آن اتصال دهيد. مثلا" يک يا چند پوشه جداگانه درون My Web که خودشان دارای docs  و images و همچنين صفحه اصلی Index جداگانه داشته باشند.

تذكرات مهم:

·     از دادن اسمهاى فارسى به پوشه ها، فايلها، عكسها و اسناد خود جداً خوددارى نماييد چرا كه در اينترنت آنها دچار مشكل شده و قابل دسترسى نخواهند بود.

·     از نوشتن كاراكترهاى غير مجاز، دادن فاصله هاي زياد بين اسامى و استفاده از حروف بزرگ در نام اسناد و پوشه ها خوددارى كنيد.

·     از درست كردن پوشه هاى تو در تو و پيچ در پيچ و با نام بلند خوددارى كنيد و از مخفف كلمات استفاده نماييد (مثلا" به جاىteaching center از tc   يا  tcenter استفاده شود بهتر است.)

 


منابع :


 
طراحی سایت : سایت سازان