میهن داکیومنت بزرگترین مرجع و مرکز دانلود پایان نامه (متن کامل فرمت ورد) فروش پایان نامه - خرید پایان نامه (کاردانی ، کارشناسی)همه رشته ها
حقوق اقتصاد مدیریت روانشناسی ریاضی تربیت بدنی کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار عمران معماری برق صنایع غذایی علوم اجتماعی هنر علوم سیاسی فیزیک مکانیک حسابداری

تبلیغات کلیکی - افزایش رتبه گوگل

اگهی رایگان

دانلود پایان نامه ساخت يك وب سايت شخصي


کد محصول : 10002157 نوع فایل : word تعداد صفحات : 73 صفحه قیمت محصول : 7000 تومان تعداد بازدید 967

فهرست مطالب و صفحات نخست


اين پروژه برنامه ساخت يك وب سايت شخصي براي استاد است . كه شامل صفحات ايستا و پوياي وب مي باشد . برنامه نويسي اسيتاي آن توسط نرم افزار Dreamweaver و زبان HTML و برنامه نويسي پوياي آن توسط زبان PHP انجام گرفته است . بانك اصلاعاتي مرتبط با آن MYSQL مي باشد .

 

 

امكانات اين وب سايت شامل موارد زير مي باشد :

1 ) اطلاعات شخص استاد براي آشنايي بيشتر دانشجويان با سوابق استاد خود .

2 ) اطلاعات دروس ارئه شده توسط استاد كه شامل بارم بندي دروس عنوان پروژه درس و منابع مورد استفاده در تدريس هر درس مي باشد .

3 ) اعلام غرات دانشجويان .

4 ) اعلام عنوان پروژه هاي فارغ التحصيلي براي انتخاب دانشجويان .

5 ) صفحه تماس براي ارتباط دو طرفه بين دانشجو و استاد كه شامل طرح سوالات و پيشنهادات از طرف دانشجويان و ارسال پاسخ توسط استاد مي باشد .

6 ) دانشجويان هم چنين مي توانند از طريق E . mail نيز با استاد در ارتباط باشند .

مقدمه

اين روزها همه ما كلماتي نظير اينترنت ، وب سايت – طراحي وب ، اطلاع رساني از طريق اينترنت و ..... را از ياد مي شنويم ولي آيا تا به حال نسبت به معني اين كلمات دقيق شده‌ايم ؟

كاربرد بسيار وسيع اينترنت در جوامع امروز بشري و استقبال از آن مرا بر اين داشت تا تجربه‌اي در زمينه اينترنت بدست بياوريم و چه تجربه‌اي بهتر از طراحي وب سايت .

در اين فصل قصد داريم به مطالبي نظير

 

 

ضرورت انجام پروژه

 

 

طرح سوالهاي ابتدايي براي يك طراح وب سايت

 

 

اهداف انجام اين پروژه

 

 

تعريف واژه‌هاي كليدي

 

 

       در انجام اين پروژه بپردازيم .


ضرورت انجام اين پروژه :

اينترنت رسانه‌اي با توان بسيار گسترده و بالاست اما شركتها، سازمانها و افراد نسبتاً كمي توانسته‌اند از آن به شكل موفقيت آميز بهره برداري كرده و آنرا در جهت مقاصد خود به كار  گيرند .

دردوران دانشجويي در اغلب موارد دنبال منبعي براي بدست آوردن اطلاعات لازم دررابطه با درس و استاد و اعلام نمرات بودم . بعضي از استادهاي محترم براي خود وب سايت داشتند و تا حدودي اين نياز را براي دانشجويان بر طرف مي كردند ولي در  اغلب اوقات اين سايتها دچار نقص‌هايي بودند كه مهم‌ترين آنها عدم بروز رساني سايت بود .

با توجه به اين مسأله بر آن شدم تا وب سايتي طراحي كنم كه دانشجويان بتوانند به راحتي اطلاعات مورد نظر خود را از اين سايت دريافت كنند و همچنين بتوانند با استاد خود نيز به راحتي ارتباط برقرار كنند .

البته اين وب سايت هم دچار نواقصي است كه به دليل كمبود وقت نتوانستم به آن بپردازم اميدوارم در آينده اين وب سايت توسط خودم     با ساير دانشجويان تكميل گردد تا بتوانند به خوبي جوابگوي دانشجويان عزيز باشد .

طرح چند سؤال :

در رابطه با طراحي سايت وب يكسري سؤال‌ها مطرح است كه شايد به نظر پيش پا افتاده برسد ولي تا درك درستي نيست به آن نداشته باشيم مسلماً نمي توانيم سايت خوبي هم طراحي كنيم .

اكنون به طرح بعضي از اين سوالات و پاسخ آن مي‌پردازيم :

 

 

سايت وب چيست ؟

سايت وب مجموعه‌اي از صفحات مرتبط به يكديگر است كه انبوهي از اطلاعات را در قالب متن ، تصوير، صدا ، و فيلم در اختيار بيننده قرار مي دهد .

 

 

چه كساني مي‌توانند سايت وب داشته باشند ؟

تمام اشخاص و سازمان‌ها مي توانند سايت وب د اشته باشند به جرأت مي توان گفت كه سريعترين و بهترين راه معرفي فعاليتها ، محصولات و شركت ها سايت وب است . در و اقع وب نقش كاتالوگ اينترنتي را بازي مي كند .

 

 

سايت وب چه مزايايي دارد ؟

با داشتن سايت وب مي‌توان كليه اطلاعات مربوط به يك سازمان ، شخص ، و يا .... مانند بيوگرافي ، حوزه فعاليت و محصولات را در قالب يك كاتالوگ جامع ايجاد كرد . با اين تفاوت كه بر خلاف كاتالوگ‌هاي عادي نيازي به چاپ و توزيع اين كاتالوگ نخواهد بود و به سهولت دركمترين زمان براي كليه افرادي كه به اينترنت متصل هستند قابل دسترسي خواهد بود . در ضمن افراد با ديدن سايت وب و در صورت نياز براي دريافت اطلاعات بيشتر مي توانند از طريق اينترنت و با ارسال نامه با سازمان  و يا شخص در ارتباط باشند .

 

 

مراحل ايجاد سايت وب چيست ؟

براي اينكه يك سايت وب  د اشته باشيد ابتدا بايد براي سايت خود نامي اختصاري به ثبت برسانيد كه اصطلاحاً دامنه (Domain ) ناميده مي  شود پس براي سايت خود فضايي در اينترنت اجاره كنيد و نهايتاً بايد نسبت به طراحي صفحات سايت خود اقدام كنيد .


منابع :


راهنماي سريع ويژوال php لري يولمن، رضا غفاري، انتشارات ناقوس، چاپ دوم 1383

مرجع كامل PHP4 Professional ، مهرداد تواناا ، سعيد هدايتان، عاطفه شيجوني ، انتشارات روزنه ، چاپ دوم 1383

خودآموز MYSQL در 21 روز، رامين مولاناپور،مؤسسه فرهنگي هنري ديباگران تهران، چاپ اول 1383

خودآموز ماكرومديا، دريم ويور ام ايكس، شيما شويدبار، تريم قاضي، انتشارات سائسي، چاپ اول 1381

 
طراحی سایت : سایت سازان