میهن داکیومنت بزرگترین مرجع و مرکز دانلود پایان نامه (متن کامل فرمت ورد) فروش پایان نامه - خرید پایان نامه (کاردانی ، کارشناسی)همه رشته ها
حقوق اقتصاد مدیریت روانشناسی ریاضی تربیت بدنی کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار عمران معماری برق صنایع غذایی علوم اجتماعی هنر علوم سیاسی فیزیک مکانیک حسابداری

تبلیغات کلیکی - افزایش رتبه گوگل

اگهی رایگان

دانلود مقاله ويندوز ویستا


کد محصول : 10002167 نوع فایل : word تعداد صفحات : 17 صفحه قیمت محصول : رایگان تعداد بازدید 959

دانلودرایگان فایل رمز فایل : m1d2167

فهرست مطالب و صفحات نخست


ویستا را در سیستم های عملکردی قدیمی تر نصب نکنید.

- موقعیت ها را در جایی که ممکن است ویستا را در os قدیمی تر نصب کنید مشخص گردانید.

- با استفاده از vista upgrade Advisor مشکلات در حال پیشرفت را مشخص کنید.

- اگر vista upgrade Advisor می گوید که برنامه به روز شده در دسترس نیست وارد عمل شوید.

- مشکلات برنامه نرم افزاری را با توجه به سایت وب شخص ثالث حل کنید.

- برنامه های نرم افزاری xp که خوب کار کرده اما در ویستا قرار ندارند، مرور نکنید.

این شیوه، تهاجمی تر از صفحه نصب مشابهی است که مایکروسافت به همراه service pack 2 به ویندوز xp اضافه کرده است. دقت کنید که نمی توانید داون لود و به روز کردن نصب را انتخاب کنید. توصیه مان این است که اگرچه کاملاً به مایکروسافت اعتماد دارید، در حال حاضر گزینه Ask Me Later را انتخاب کنید. سپس، می توانید با استفاده از برنامه جدید به روز کردن ویندوز Automatic Updates را انتخاب کنید. با توجه به آن رابط، می توانید گزینه های قدیمی تر را که شامل داون لود نه نصب اتوماتیکی می شود را به کار برید.

12. انتخاب دسته بندی زمان، تاریخ و زمان همان طور که در شکل 12. 2 نشان داده شده است اگرچه که به طور ویژه در مورد نصب صحیح زمان در اینجا دقت نکرده اید، در نهایت ویندوز ویستا (vista) به طور اتوماتیکی با زمان صحیح تطبیق دارد، چون برای مطابقت با سرور زمان اینترنت در بیرون باکس شکل گرفته است. همان طور که گفته شد، حداقل باید برای اطمینان از اینکه زمان به طور معقول برای اجتناب از مشکلات این پروسه، صحیح است، تلاش کنید.

نصب زمانی را که نصب مؤثر کامل بوده و شما برای شروع حاضر هستید را اعلام می کند.

56. قبل از اینکه قفسه فایل های ویندوز ویستا نمایان شود، نصب با تست ویژگی های عملکرد سیستم تان، کمان نهایی را می گیرد. در حالی که به فصل بعد نگاه می کنید صفحه ای شبیه آنچه در شکل 14. 2 نشان داده شده، می بینید. معمولاً این پروسه 30 ثانیه تا 2 دقیقه طول می کشد که بستگی به سرعت PCتان دارد.

57. کارهای بعد از نصب

با تست عملکرد، در نهایت نصب ترک می شود و شما را در حال راه اندازی صفحه جدید ویندوز ویستا تنها می گذارد. فوراً چیزهای جدید اتفاق خواهد افتاد.

1- پنجره Welcome Center را همانطور که در شکل 15-2 نشان داده شده، باز کنید. این پنجره جزئیات سیستم تان، سنجش عملکرد و لیستی از 6 تا 12 کار که ممکن است بخواهید در حال حاضر انجام دهید فراهم می کند. می توانید با اطمینان این پنجره را ببندید. شما را به تمام کارهای بعد از نصب که بعداً نیاز به اجرا دارید راهنمایی خواهیم کرد.

58. اولین بار Welcome Center نمایان می شود، هیچ دلیلی وجود ندارد که در راه اندازی مجدد بعدی نمایان شود، اما این اتفاق می افتد. بنابراین، از آن پس Welcome Center در پایین پنجره اش که عنوان به سمت فایل های تشخیص سیستم عامل حرکت کنید را دارد، نمایش می دهد. اگر Welcome Center را برای متوقف کردن می خواهید این گزینه را مشخص کنید.

اگر Welcome Center را از کار بیندازید، در هر موقع می توانید با هدایت به تمام برنامه ها Accessoriesà Welcome Center در هر منوی شروع جدید به آن دست یابید.

2- اگر PCتان، کارت شبکه ای را که به درستی اختراع شده و در طول نصب، نصب گردیده، در بردار، وادار به شکل بندی آن اتصال شبکه می شوید. زمانی که prompt را کلیک می کنید پنجره ای را که در شکل 16. 2 نشان داده شده، خواهید دید. از اینجا می توانید انتخاب کنید آیا شبکه ای که به آن دسترسی دارید خصوصی (شبکه خانه تان)، کاری، یا عمومی (مانند در کتابخانه، کافی شاپ، یا فرودگاه) است. ویندوزها به طور متفاوت شبکه بندی را در هر مورد شکل خواهند داد.

59. بسیار خوب، حالا زمان تمام کردن شکل بندی ویندوز ویستا است، بنابراین می توانید استفاده از آن را شروع کنید. اولین مرحله، بررسی موقعیت محرک سخت افزارتان است: به طور ایده آل، تمام سخت افزارهایی که به PCتان وصل شده کشف شده اند و Setup محرک ها را برای هر وسیله تان نصب کرده است. برای دیدن اینکه این یک نمونه است، باید وسیله ای را که Device Manager نامیده می شود را باز کنید. شیوه هایی برای دسترسی به Device Manager وجود دارد، اما سریع ترین شیوه باز کردن Start Menu، راست کلیک کرده کامپیوتر و سپس انتخاب Manage است. این کار باعث می شود که پنجره Computer Management ظاهر شود. در نمای درختی سمت چپ، همان طور که در شکل 17. 2 نشان داده شده، Device Manager را انتخاب کنید.

اگر هر یک از پایگاه داده ها یا نقطه های اتصال در یک شبکه در منظره درختی Device Manager باز شوند، وسیله ای به همراه علامت تعجب کوچک زردرنگ یا bang ظاهر می شود، سپس باید برخی از گرداننده ها را نصب کنید.

4. شیوه اصلی برای نصب گردانده در ویندوز ویستا که به ترتیب اولویت در زیر لیست شده، وجود دارد:

- به طور اتوماتیکی: وسیله بی حفاظ را راست کلیک کرده و Update Driver Software را انتخاب کنید. ویندوز برای پیداکردن برنامه صحیح راه اندازی سیستم محلی را که شامل هر دیسک نصب است بررسی خواهد کرد. در تجرمان، این متد هرگز کار نمی کند اما ارزش امتحان کردن را دارد.

با دست انجام شده: مانند قبل، وسیله بی حفاظ را راست کلیک کرده و Update Driver Software را انتخاب کنید، بنابراین، در این موقع باید فایل های برنامه راه اندازی را از طریق دیسک نصب یا سایر ابزار تهیه کنید.

- مانند داون لود یا دیسک نصب قابل اجرا: بسیاری از برنامه های راه اندازی به خودی خود در جایی که نصب را برای برنامه کاربرد راه اندازی می کنید قابل اجرا هستند. اگر امکان دارد، از کاربرد نصب سازگار ویندوز ویستا مطمئن باشید: اینجا باید به خوبی کار کنند. بنابراین، غالباً برنامه های راه اندازی ویندوز xp به همان اندازه کار می کند (اگرچه که نقص کمی در بخش ویندوز ویستا وجود دارد).

60- به روز کردن ویندوز: این بهترین شیوه نصب برنامه راه اندازی است و اگر متوجه شدید که نصب ویندوز ویستا تمام سخت افزارتان را نصب نکرد آن بهترین مکان بازدید است. برنامه های راه اندازی سخت افزار موجود در Windows Update همیشه مانند برنامه هایی که مستقیماً از سازندگان سخت افزار تهیه شده به روز نیست. همان طور که گفته شد، Windows Update بر اساس برنامه هایی هستند که به طور گسترده تست شده اند و باید همیشه اولین انتخاب تان باشد. دقت کنید که اگر دارای آداپتور شبکه شکل گرفته، هستید احتمالاً ویستا به طور اتوماتیکی Windows Update وصل خواهد شد و در مدت راه اندازی صفحه برای اولین بار هر برنامه راه اندازی که در توانش است به چنگ آورد.

برای پیدا کردن برنامه های راه اندازی موجود در Windows Update، منوی Start را باز کنید و All Programsà Windows Update را انتخاب کنید. سپس برای به روز کردن ارتباط Check را در گوشه سمت بالایی کاربرد Windows Update، همان طور که در شکل 18. 2 نشان داده شده، کلیک کنید. باید تا زمانی که تمام وسایل سخت افزارتان در حال راه اندازی هستند، پروسه های قبلی را تکرار کنید. اگر در این مدت Windows Update را راه اندازی کنید، احتمالاً تعدادی از به روز کردن محصول ویندوز ویستا را دیده اید. قبل از حرکت به مرحله بعدی باید به روز کردن را نصب کنید.

در حال حاضر، زمان نصب درخواست تان است. در صورت لزوم، فوراً یکی از آنها را نصب و مجدداً راه اندازی کنید. غالباً این فرآیند می تواند زمان طولانی طول بکشد و کسل کننده باشد اما بای اخبار خوب فقط یک بار راه اندازی شوند.

 


منابع :


 
طراحی سایت : سایت سازان